Ana Sayfa   E-posta   Web Mail
Hakkımızda
ETKİN MAKİNA A.Ş. TÜRKİYE 'de Hidroelektrik Santrallerine ait Hidromekanik Teçhizat (Cebri Boru, Kapak, Izgaravb.) İmalatı ile Elektromekanik Teçhizat(Kelebelek Vana, Türbin, Generatör ve Elektrik vb.) montaj işlemleri ile Hidroelektrik Santrallerinin işletmeye alma çalışmaları yapmak üzere kurulmuştur.

Firmamız özellikle Hidroelektrik santrallerine ait hem Hidro-mekanik hem de Elektro- mekanik imalat ve montajında personelinin geçmişten edindiği yaklaşık 16-20 yıllık birikim ve tecrübeyi yeni bir çatı altında Türkiye'deki özel sektör projelerine aktarmayı hedef seçerek faaliyetlerine başlamış ve devam etmektedir.

ETKİN MAKİNA A.Ş. bünyesinde çalışan personel yaklaşık 20 yıllık bir süreçte özellikle Hidroelektrik Santrallerin İmalat ve Montaj işlemlerinde iyi bir deneyime sahip olup; Üst yönetici pozisyonunda bulunan mühendis ve makine teknikerleri iyi derecede bilgi ve birikime sahip olup, şimdiye kadar 12 adete yakın 10 MW ve üstü Hidroelektrik santralinin Planlama, İmalat ve Montajında hem mühendis hem de yönetici olarak görev almıştır.

Firmamız BAĞIŞLI HES( 30 MW) Hidromekanik ekipman montaj işlemlerini tamamlayıp, işletmeye almış olup İNCEBEL HES (7.5 MW) , KULP I HES (24 MW) ve KULP IV HES (12 MW) Elektro mekanik Danışmanlık hizmetleri, Hidromekanik ekipman imalat ve montaj işlemlerini yürütmektedir. Ayrıca Uzunçayır HES Elektromekanik ekipman montaj işlemleri kalifiye elemanlarımızca devam edilmektedir.

Buna ilave olarak firmamız Çimento sektöründe ve hazır beton santrallerinin ekipman imalat ve montaj ilerinde de yapmış olduğu işlerle önemli deneyime sahiptir.

Etkin, yaklaşık 1000 m2 kapalı alan ve 6000 m2 açık alan üzerinde faaliyet göstermekte ve projenin boyutlarına göre mobil uygulamalar yapmaktadır.

CopyRight 2010 Etkin Makina Telif Hakkı Saklıdır. Tel/Faks : 0 (312) 437 04 44 | E-posta : info@etkinmakina.com